Scroll to top

Kreatywność i rozwój

Początek działalności to magiczna data 14.02.2006 r. i wynika z zamiłowania właściciela firmy, pana Łukasza Stępnia do motoryzacji.

 

Początkowo szkoliliśmy tylko kursantów na kategorię B. Już po roku odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie lokalnego rynku rozszerzyliśmy działalność na kursy dla motocyklistów i na przewóz rzeczy.

Zaufanie ciągle rosnącej liczby szkolonych osób przyczyniło się do otwarcia oddziału ośrodka szkoleniowego w Przedborzu. Trzykrotnie zwiększyliśmy flotę oraz ilość instruktorów.

Nowe miejsce to łatwiejszy dojazd do ośrodka oraz większa ilość sali wykładowych. Posiadamy własny plac manewrowy. Szkolimy kierowców zawodowych na kategorię C oraz D prowadząc szkolenia w zakresie kwalifikacji wstępnej oraz przyspieszonej i uzupełniającej. Posiadamy szeroki wachlarz szkoleń zawodowych.

Wysoka jakość świadczonych przez nas szkoleń potwierdzona jest otrzymanymi akredytacjami oraz certyfikatem ISO Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która obserwując zachodzące zmiany na rynku, śmiało na nie odpowiada podejmując kolejne wyzwania.

Dlaczego warto?

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu dokładamy starań aby współpraca z naszymi klientami przebiegała w jak najlepszy sposób.

 

Do dyspozycji naszych kursantów są klimatyzowane, nowocześnie wyposażone sale multimedialne, świetnie przygotowani wykładowcy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Od wielu lat współpracujemy w psychologami oraz lekarzami medycyny pracy, dzięki czemu badania psychologiczne i lekarskie mogą zrobić na miejscu.

Posiadamy flotę dostosowaną do oczekiwań i wymogów ośrodków egzaminacyjnych. Dzięki temu uczestnicy kursu zdają egzaminy na takich samych pojazdach, na jakich uczyli się podczas szkolenia. Ilość posiadanych samochodów i motocykli gwarantuje, że na jazdy nie trzeba czekać tygodniami. Na kilkudziesięcioro arowym placu manewrowym kursanci wygodnie  mogą doskonalić technikę jazdy przez siedem dni w tygodniu.

 

Mieszkasz daleko od Przedborza?

 

Nic nie szkodzi, dla wygody naszych kursantów, nasi instruktorzy odbierają uczestników kursu z wyznaczonego miejsca. Współpracujemy z platformą internetową, dzięki temu nasi słuchacze mogą uczyć się na odległość przy pomocy e-lerningu. Kierowcy zawodowi doskonalą swoje umiejętności na symulatorze.

 

Za dużo wydatków i nie dysponujesz kapitałem?

 

To nie problem.Za szkolenie możesz zapłacić w ratach. Pracownicy ośrodka są do dyspozycji od poniedziałku do piątku służąc pomocą w odpowiedzi na nurtujące pytania oraz w wypełnieniu wniosków niezbędnych do złożenia w wydziale komunikacji i Wytwórni Papierów Wartościowych, które są dostępne na naszej stronie (pobierz).

 

Zaufały nam już tysiące kursantów oraz wiodące firmy transportowe.

Przychodząc do nas niczym nie ryzykujesz. Twój najmniejszy problem  jest dla nas nadrzędnym celem.

Certyfikat ISO